HAKKIMIZDA
Cemzade Pişmaniye birinci kuşak temsilcisi Şemsettin Bölükbaşı 1965 yılında bu mesleği seçmesiyle beraber firmanın temel

Cemzade Pişmaniye birinci kuşak temsilcisi Şemsettin Bölükbaşı 1965 yılında bu mesleği seçmesiyle beraber firmanın temeli atılmıştır. Meslekte yetişip, ustalarından yeterlilik aldıktan sonra kendi işyerini açan Şemsettin Bölükbaşı ,1995 yılında şirket bayrağını yanında çırak olarak yetişen oğlu Ahmet Bölükbaşı'na devretmiştir. 
 
1970 yıllarında civar il ve ilçelere toptan satış başlamıştır. Toptan satışı önemsenir hale getirmek için servisler arttırılmış, böylelikle firmanın toptan dağıtım ağı ve bölgeleri genişlemiştir.
 
Üretmiş olduğumuz "Leblebi Tozu,Şekerden mamul kaymak,içecek tozu,nişasta,pudra şekeri paketlemesi,draje çeşitleri" ürünlerine 2010 yılında Cemzade Markasıyla pişmaniye üretimini de ekleyen Bölükbaşı Gıda '' Bölükbaşı" kalitesini başta Türkiye'ye olmak üzere tüm Dünyaya ulaştırmayı hedeflemektedir.
 

BİZDEN HABERLER
Ücretsiz Keşif
Koronavirüs Bilim Kurulu, Kovid-19 ile mücadelede son durumu ve tedbirleri görüşmek üzere video konferans yöntemiyle toplandı. Toplantıda, Kovid-19 ile mücadelede son durum ile normalleşme sürecinde atılacak adımlar görü
Ücretsiz Keşif
Cemzade Pişmaniye olarak kurulduğumuz günden bu yana düzenlenen sosyal sorumluluk projelerinde yeralıyor, destek veriyoruz. Eğer sizinde faaliyette olan projeleriniz var ve destek istiyorsanız bizimle iletişime geçin.
Ücretsiz Keşif
Firmamızın referanslarını referanslarımız menüsünden görüntüleyebilir ve hakkımızda daha çok bilgi edinebilirsiniz. Bizi arayarak referanslarımız ve firmamız hakkında bilgi alabilirsiniz.
Ücretsiz Keşif
Ürün gruplarımızda da görebileceğiniz üzere, pişmaniye ve çeşitleri, saray helvası ve çeşitleri, nişasta, leblebi tozu üretimini kendi imalathanemizde cemzade kalitesi ve güvencesi ile üretiyoruz.
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
İletişim bilgilerimize buradan ulaşabilirsiniz
Kuruçeşme Fatih Mh. 46.SK.No:8/A İZMİT - KOCAELİ
info@cemzade.com.tr